Суспільство

Прокуратура взялася за вчителів Вертіївської школи через травмування учня

У засобах масової інформації висвітлено інформацію про ненадання медичної допомоги учню 5-го класу Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ніжинського району, який 25.05.2017 отримав травму на уроці фізкультури. Дитину із діагнозом «постравматичний розрив селезінки та внутрішня кровотеча» батьки доставили до лікарні, де хлопчика було прооперовано.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

З огляду на те, що ця подія набула суспільного резонансу, прокуратура області інформує:

прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками школи щодо охорони здоров’я учня 5 класу, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього (ч. 2 ст.137 КК України).

Відомості про вчинення вказаного кримінального правопорушення 03.06.2017 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Прокурором області досудове розслідування у кримінальному провадженні взято на контроль та подальше його здійснення доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області.

Наразі у ході слідства з’ясовуються всі обставини отримання тілесних ушкоджень дитиною та стан виконання обов’язків щодо охорони здоров’я учня працівниками навчального закладу.

Водночас до Чернігівської обласної державної адміністрації скеровано лист про забезпечення проведення належного службового розслідування за вказаним фактом і вжиття заходів до недопущення аналогічних випадків.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Ще статті по темі

Back to top button