Суспільство

Проїзд вулицею Гончою через перехрестя з вулицею Київською вже відкритий (Фото)

Проїзд вулицею Гончою через перехрестя з вулицею Київською вже відкрили для автотранспорту цього тижня. Поворот з цього перехрестя в напрямку «Ялівщини», на якому зараз ще тривають дорожні роботи, мають відкрити до кінця тижня. Поворот і проїзд у напрямку вулиці Мстиславської відкриється пізніше.

Про це 14 липня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

Також на цьому тижні мають вже заасфальтувати та відкрити для автотранспорту проїзд через перехрестя з Київською по сусідній вулиці Мстиславській. Дорожні роботи на Київській між Гончою і Мстиславською ще триватимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рух по вулицях Реміснича, Коцюбинського та Мстиславська буде одностороннім

З минулого тижня роботи по заміні прокладених під вулицею Київською мереж магістральних водопроводу і каналізації ведуться вже на останній ділянці цього проєкту – між вулицею П’ятницькою і проспектом Миру. Перехрестя з вул. П’ятницькою скільки можливо залишали відкритим, але з 13 липня роботи ведуться і безпосередньо на ньому.

Повністю всі підземні та дорожні роботи на вулиці Київській цього року мають завершити до 15 вересня.

Ці масштабні роботи на вулиці Київській, з заміною підземних труб водогону та каналізації та подальшим влаштуванням нового дорожного полотна над ними, є найбільшим комплексним дорожним ремонтом у Чернігові цього року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

Ще статті по темі

Back to top button