Суспільство

Реконструкція мосту через річку Удай майже завершена (Фото)

На автодорозі Н-07 Київ — Суми — Юнаківка проведена реконструкція мосту через річку Удай поблизу с. Манжосівка Прилуцького району (км 147-148 (по проєкту). Підрядна організація — ТОВ «ШБУ-77». Штучна споруда вже готова, залишились роботи на підходах. Готовий об’єкт буде зданий в експлуатацію у 2021 році.

Старий міст був з попередньо напруженого залізобетону був збудований в 1977 році. Його довжина — 70,5 метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ялівщині вандали пошкодили інформаційні стенди (Фотофакт)

Нагадаємо, у 2020 році по території Чернігівської області стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ — Суми — Юнаківка. Траса приводиться у відповідність до сучасних норм безпеки дорожнього руху та транспортного навантаження. Процес ремонту також включає і оновлення штучних споруд. Так, у 2020 році роботи з реконструкції стартували на чотирьох мостах:

— шляхопровід через залізницю біля Прилук (нині він закритий на рік для проїзду, стара споруда повністю розібрана);

— два мости через річку Удай (один готовий, на другому йдуть підготовчі роботи);

— міст через річку Лисогір (споруджується тимчасова штучна споруда для об’їзду).

Поступово планується оновити дорогу Н-07 Київ — Суми — Юнаківка по всій протяжності по Чернігівській області. Це 143 км. З них більша половина — стара бетонка, решта — чорнощебеневе покриття, місцями з верхнім шаром асфальтобетону. Перші 15 кілометрів вже в процесі оновлення: на двох ділянках у Прилуцькому районі у 2020 році були розпочаті ремонтні роботи. У 2021 році плануємо продовжити капітальний ремонт і інших ділянок цієї траси. Проєктна документація на всю ділянку по Чернігівській області виготовлена, оголошені тендери.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Ще статті по темі

Back to top button