Суспільство

Рибоохоронні патрульні Чернігівщини вилучили п’ять сіток за два дні роботи

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом 27-28 листопада виявлено п’ять грубих порушень правил рибальства за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Так, 27 листопада на озері поблизу с. Куковичі Менського району затримано двох місцевих жителів, які за допомогою зяберних сіток виловлювали водні біоресурси. Один із чоловіків впіймав рибу в такій кількості: щука — 1 шт., карась сріблястий — 3 шт. та окунь — 7 шт., завдавши збитків рибному господарству на суму 510 грн. Інший порушник добув такі біоресурси: щука — 1 шт., карась сріблястий — 3 шт., окунь — 5 шт. та плітка — 2 шт. Збитки склали 646 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський рибоохоронний патруль поспілкувався з рибалками щодо зимувальних ям

Також на озері біля с. Макошино інспектори виявили громадянина з порожевою сіткою та двома сріблястими карасями. Збитки — 34 грн.

28 листопада задокументовано чергове порушення незаконного вилову водних біоресурсів. Інцидент зафіксовано на озері поблизу с. Спаське в Сосницькому районі. Затримано чоловіка із зяберною сіткою, в яку потрапили 3 екз. плітки та одна щука. Завдано збитків у розмірі 595 грн.

Крім того, на р. Судость, біля с. Гремяч Новгород-Сіверського району викрито місцевого жителя, який сіткою порежевою виловив два екз. плітки та плоскирки. Збитки становлять 119 грн.

За даними фактами на всіх осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районних судів області.

Чернігівській рибоохоронний патруль

Ще статті по темі

Back to top button