Рокіровка в «царстві електрики»: в «Чернігівобленерго» нові призначення

3_300516

ПАТ «Чернігівобленерго» змінило склад Правління.

Згідно з рішенням Наглядової ради, з 27 травня 2016 року ПАТ «Чернігівобленерго» змінило склад Правління Товариства, оскільки з 26 травня склали свої повноваження члени Правління – фінансовий директор Руслан Стройний та заступник фінансового директора Юлія Гордієнко.

Сьогодні Голова Правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач представив колективу підприємства нових членів правління – фінансового директора Сороку Ірину Василівну та заступника фінансового директора Наталію Цокурову.

Голова правління повідомив, що відсьогодні Товариство працює в штатному режимі. Абонентські відділи приймають та обслуговують споживачів, квитанції в найоперативніші терміни адресно надійдуть всім абонентам, в тому числі і у найвіддаленіших населених пунктах. Товариство виконає всі свої технічні зобов‘язання з приєднання електроустановок нових споживачів до електромереж компанії, буде поповнено аварійний запас, придбане паливо та необхідні виробничі матеріали для здійснення сталого обслуговування енергоустаткування, відновиться інвестування у модернізацію енергогосподарства області.

 

Біографічна довідка.

Сорока Ірина Василівна, 1978 р.н. Освіта вища, закінчила Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «облік і аудит», економіст. Має 15 річний досвід роботи на підприємствах паливно-енергетичного комплексу.

2001-2006 рр. працювала економістом фінансового управління ВАТ ЕК «Чернігівобленерго»;

2006-2009 рр. очолювала фінансове управління ВАТ «Чернігівгаз», обіймала посаду заступника голови правління з економіки та фінансів;

2009-2010 рр. – начальник економічного управління ВАТ «Закарпатгаз»;

2011-2015 рр. – економіст ПрАТ “Альба Україна”,  керівник відділу економіки в консалтинговій установі;

2015-2016 рр.- начальник відділу регуляторної політики ПАТ «Вінницяобленерго».

 

Цокурова Наталія Василівна, 1977 р.н. Освіта вища, закінчила Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «Фінанси», економіст.

У підприємстві «Чернігівобленерго» працює з 1998 року.

1998-2001 рр.- бухгалтер ВАТ ЕК «Чернігівобленерго»;

2001-2006 рр. – начальник сектору обліку розрахунків із заробітної плати ВАТ ЕК «Чернігівобленерго»;

2006-2009 рр. – начальник відділу тарифної політики;

2009 -2016 рр. – начальник відділу економічного аналізу та планування.

Нагадаємо, півторарічний конфлікт, який тривав між членами правління ПАТ «Чернігівобленерго», в квітні досяг свого апогею. Майже два місяці підприємство практично було паралізоване через деструктивну позицію колишнього фінансового директора Стройного Р.В., в результаті було призупинене матеріально – технічне забезпечення всіх напрямків роботи, споживачам електроенергії протягом місяця не надавалися квитанції на оплату , а в колективах енергопідприємства тривала напружена атмосфера. В результаті конфлікт вийшов за межі області, працівники «Чернігівобленерго» зверталися і до акціонерів, і до представників місцевої влади, і до народних депутатів, дійшли до рівня Верховної ради. Наприкінці травня акціонери Товариства «Чернігівобленерго» прийняли рішення звільнити з займаних посад фінансового директора Стройного Р.В та його заступника Гордієнко Ю.Д.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register