Рятувальники Чернігівщини отримали пожежний автомобіль від Ротарі клубу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/305892189_5242848699174589_5901744664421367911_n-e1662721294974-780x470.jpg)
Сьогодні рятувальники Чернігівщини отримали пожежно-рятувальний автомобіль STEYR. Автомобіль був придбаний у Австрії за кошти ротарійців із Південної Кореї зі спеціально створеного в Ротарі Інтернешнл фонду допомоги Україні.
Представники громадської організації Ротарі клубу «Київ-Столиця» Василь Перепадя та Ігор Вегера передали ключі та документи на автомобіль керівництву Головного управління ДСНС України в Чернігівській області.
Про це повідомляють головне управління ДСНС України у Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водолази-рятувальники з Чернігова отримали спорядження від американських партнерів
Перший заступник начальника Головного управління Дмитро Бескостий і заступник голови обласної військової адміністрації області Дмитро Синенко щиро подякували представникам громадської організації за допомогу та домовилися про плідну подальшу співпрацю.
«Подароване авто буде передане до 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Мена Корюківського району. Впевнений, що цей підрозділ забезпечить надійний та ефективний протипожежний захист населених пунктів, лісових масивів і екологічних систем. Адже для сільської місцевості надзвичайно важливо вчасно і якісно отримати допомогу, аби врятувати людське життя та майно», – зазначив Дмитро Бескостий.
«Підтримка рятувальників – один із пріоритетних напрямів діяльності українських ротарійців, – зазначив Василь Перепадя. – Це не перша наша допомога підрозділам ДСНС, гадаю, співпрацюватимемо і надалі.»
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv