Рятувальники Чернігівщини продовжують допомагати водіям долати наслідки негоди (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/izobrazhenie_viber_2021-02-15_09-44-26-e1613456046254.jpg)
15 лютого з 8:00 до 17:00 рятувальники Чернігівщини 8 разів залучалися до надання допомоги по вивільненню транспортних засобів, що потрапили у снігові замети та складні ділянки доріг на території Борзнянського, Ріпкинського, Варвинського, Носівського, Чернігівського районах та м. Чернігів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зимові виклики рятувальників: про порятунок зі снігових пасток і пожежі
Загалом надзвичайниками вивільнено 9 одиниць техніки, зокрема 6 вантажних, 2 легкових та 1 автомобіль швидкої медичної допомоги. Загалом, надано допомогу 17 особам. До проведення робіт залучалось 23 чоловіки особового складу та 8 одиниць спецтехніки.
На 17:00 на Чернігівщині функціонує три мобільні пункти обігріву, а саме: у містах Чернігові та Ніжині, а також у с. Сеньківка Городнянського району.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
У ДСНС в Чернігівській області