Суспільство

Сервісні центри МВС Чернігівщини перевірятимуть таємні клієнти

19 лютого в усіх сервісних центрах МВС стартував проект «Таємний клієнт»,  завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на перебіг реформи для покращення сервісу.

Беруть участь у проекті й чотири оновлені центри на Чернігівщині, які відповідають стандартам реформування: створено єдину візуальну зовнішню та внутрішню концепцію, розроблено внутрішні норми та правила роботи, в пріоритеті – мінімізація часу для отримання послуг і переведення їх в онлайн. Зокрема онлайн можна замовити довідку про несудимість, можна перевірити онлайн свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, запрацював чат-бот, електронний кабінет водія.

Кожен відвідувач, отримавши адміністративну послугу, має чудову можливість залишити відгук і таким чином долучитись до покращення роботи державної структури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як чернігівців дурять у магазинах: хитрощі виробників позначаються на гаманцях споживачів

 

«Нам важливо отримати чесні та неупереджені відгуки наших відвідувачів і пересічних громадян. Ми хочемо почути думку кожного аби покращити якість надання послуг, – зазначила заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області Людмила Тютіна. – Ми прагнемо побачити свою роботу  вашими очима.

Таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС та оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця експертної служби МВС. Відвідувач також може зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки в соціальних мережах.

Для цього необхідно:

  • докладно ознайомитися з анкетою-відгуком і критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС;
  • відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу;
  • заповнити та надіслати анкету-відгук.

Про своє рішення стати таємним клієнтом повідомляти співробітникам сервісного центру МВС не потрібно.

Докладніше про проект: hsc.gov.ua/guest/

Анкета для заповнення: hsc.gov.ua/anketa/

Громадяни зможуть оцінити роботу чотирьох сервісних центрів МВС у Чернігівській області за адресами:

  • м. Чернігів, вул. Шевченка, 162А
  • м. Прилуки, вул. Індустріальна, 6
  • м. Ніжин, вул. Московська, 78Б
  • м. Мена, вул. Чернігівський шлях, 85В

Стежте за новинами сервісних центрів МВС на сайті chn.hsc.gov.ua або на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Ще статті по темі

Back to top button