Унікальні проекти, які реалізують на Чернігівщині у 2019 році

50959487_303845666943560_7389899130107068416_n

Регіональна комісія з оцінювання та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, затвердила цьогорічний рейтинговий список, що налічує включає 140 проектів. Відповідне засідання відбулося сьогодні за участі голови Чернігівської облдержадміністрації Олександра Мисника.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Варто зазначити, що на конкурс було подано 197 інвестиційних програм і проектів. У зв’язку з неналежним заповненням аплікаційних форм до оцінювання не допущено 23 проекти. Ще 28 не набрали мінімально необхідних 30 балів. Крім того, зі списку викреслили ті проекти, які ввійшли до переліку перехідних, незавершених і які фінансувались за рахунок коштів спеціального фонду (фінансуватимуться насамперед).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У приміщенні кінотеатру імені Щорса створять унікальний хаб

Отже, цьогоріч на Чернігівщині будуть реалізовані такі проекти:

Створення хабу соціального партнерства, підприємництва та інституційного розвитку у Чернігівській області (у приміщенні колишнього кінотеатру імені Щорса).

Завершення будівництва школи №5 по вул. Вокзальній, 115 у м. Носівка.

Реконструкція адміністративної будівлі за адресою м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 під Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівської області.

Реконструкція двоповерхової прибудови їдальні та магазину під відділення екстреної медичної допомоги, що розташовані за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160А з застосуванням енергоощадних технологій з комплексної термомодернізації будівлі.

Створення сприятливих умов для медичних працівників Менського району.

Реконструкція зали для фізкультурно-оздоровчих занять у наявній будівлі Комунального закладу «Семенівський міський палац культури» по вулиці Червона площа, 7А у місті Семенівка.

Покращення освітнього середовища із застосуванням енергоощадних технологій з комплексної термомодернізації головного корпусу в Куликівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів по вул. Шевченка, 4, в смт Куликівка.

Реконструкція кінотеатру «Літній» під спортивну залу по вул. Б. Майстренка, 8 в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області» (коригування). Перерахування в ціни 2018 року з урахуванням додаткових робіт.

Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів на 11 класів у с. Григорівка Бахмацького району.

Реконструкція будівлі хірургічного корпусу КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» в м. Чернігів, вул. Волковича, 25 (відділення інтервенційне).

Реставрація фасаду та заміна вікон будівлі пам’ятки архітектури місцевого значення Обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм».

Придбання апарату комп`ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та діагностики інших складних захворювань у жителів Менського та сусідніх районів.

Організація комплексу переробки відходів деревообробної промисловості повного циклу на території Коропської об’єднаної територіальної громади.

Капітальний ремонт із застосуванням енергоощадних технологій із комплексної термомодернізації будівель лікувально-профілактичних корпусів відділень №№ 1-2, 5-6, 9-10, 16 та переходів між ними, 3-поверхова будівля, 5-поверхова будівля, комплекс № 2.

Енергоефективна реновація закладу загальної середньої освіти № 2 (капітальний ремонт) по вул. Троїцькій, 4 у м. Городня.

Будівництво центру надання адміністративних послуг по вул. Дружби, 88 у с. Іванівка Чернігівського району.

Будівництво блочно-модульної котельні та проведення робіт із термомодернізації Чайкинського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області за адресою: с. Чайкине, вул. Л.Д.Кучми, 41, Новгород-Сіверського району.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register