Ще один «Крок до зірок» зробили у Сновську (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/Vistupi-uchasnikiv-festivalyu4-1-e1481965616567.jpg)
Нещодавно в Сновському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся ІV районний фестиваль творчості дітей та молоді з обмеженими можливостями «Крок до зірок».
У святково прибраній залі учасники продемонстрували свої вміння та здібності – діти співали, танцювали, декламували художні твори та навіть робили театральні постановки казок. Завдяки отриманому гранту від благодійного фонду вихованці клубу «Повір у себе» мали змогу виготовити чудові вироби декоративно-ужиткового мистецтва з бісеру, природного матеріалу, паперу, картону, серветок тощо, які на виставці тішили погляди всіх гостей.
Усі учасники фестивалю отримали подарунки та щирі слова подяки за позитивні враження й емоції від представників районної та міської ради, депутатів обласної, районної та міської ради. Завдяки постійному спонсору Центру учасники фестивалю отримали подарунки.
Великі і малі глядачі, зовсім юні та більш дорослі «зірки» після свята довго згадували захопливе дійство.