Щоб не було таємничих «терактів» у школах: безпека школярів на Чернігівщині

Муниципальная-автономная-общеобразовательная-организация-«Средняя-общеобразовательная-школа-№1»

*Актуально

На Чернігівщині «Наш край» розпочинає кампанію щодо посилення безпеки у школах в об’єднаних громадах. Про це заявила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник.

За її словами, в усіх об’єднаних громадах регіону, де є депутати від «Нашого краю», будуть ініційовані заходи посилення безпеки школярів.

«У низці шкіл країни від отруєнь постраждали сотні школярів. Влада й досі не оприлюднила результатів розслідувань. Це свідчить про її повну безпорадність та нездатність контролювати безпеку. Більш того, не було вжито жодних заходів для системного попередження таких випадків. Тому «Наш край» вирішив на місцях, де є представники партії, розпочати кампанію з посилення безпеки у школах та інших навчальних закладах», – зазначила Ольга Чередник.

Вона висловила упевненість, що підвищити рівень безпеки в школах вдасться за рахунок коштів, отриманих завдяки децентралізації.

«Завдяки децентралізації громади отримали певні ресурси. На найближчих сесіях депутати від партії ініціюватимуть рішення щодо посилення безпеки у школах. Літо – слушний час для всіх перевірок та ухвалення відповідних рішень. Зокрема, ми ініціюватимемо встановлення систем відеоспостережень на території шкіл з під’єднанням до місцевого відділку поліції, систем пожежної безпеки та «лежачих» поліцейських. Окрім того, ми перевіримо територію навколо шкіл щодо наявності незаконних точок з продажу спиртних напоїв і сигарет та інше», – повідомила керівник фракції «Наш край» в облраді.

Чередник_-_2

Також Ольга Чередник закликала всіх небайдужих громадян телефонувати на гарячу лінію «Нашого краю» та повідомляти про факти порушення безпеки у навчальних закладах.

«Звертайтесь на «Гарячу лінію» партії за телефоном 0 800 21 800 4 та повідомляйте про порушення. Ми не чекатимемо, поки «згори», нарешті, візьмуться за безпеку наших дітей, а будемо посилювати безпеку «знизу». Школи мають стати територією безпеки», – підсумувала вона.

Як відомо, 22 травня зі школи Харкова госпіталізували 37 дітей через розпилення невідомої речовини. 21 травня з Миколаївської школи госпіталізували 37 дітей через розпилення невідомого аерозолю із різким запахом. 8 травня у Черкасах на території загальноосвітньої школи під час шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття учні. Тоді з отруєнням госпіталізували 51 дитину. 8 травня під час урочистої лінійки у школі Дніпропетровської області у 16-х школярів також погіршилося самопочуття.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register