Суспільство
Символ єднання: у Сновську створили гігантську хустку (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/D336DEAC-376B-4ED7-B908-0422D95BBB06-780x470.jpeg)
З нагоди Всесвітнього дня української хустки в Сновському ліцеї №1 реалізували проєкт «Хустка — український оберіг».
Автор цієї ідеї — Яна Биша.
Кожен клас надав для втілення проекту свою хустку.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/CD7B3587-3AFA-40DA-B27B-1166C81746EB-482x642.jpeg)
«Дякуємо учням, батькам, класним керівникам! А представники учнівського самоврядування та спільноти «Майстри Сновщини» і наша шкільна майстриня Ольга Довбиш допомогли реалізувати дану ідею. 25 класів — 25 областей України! Наша Українська хустка розміром 3,3×3.3 метри стала символом єднання всієї України», — йдеться у дописі на сторінці ліцею у Фейсбук.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/9465DD5B-C66D-4FFC-A5ED-9A41CFBF9DF5-762x642.jpeg)