Суспільство

Ситуація з весняним водопіллям у Чернігівській області

Сьогодні, 5 березня, голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко спільно з начальником Управління ДСНС України в Чернігівській області Романом Гордовим здійснила обліт найбільш проблемних ділянок, які потрапляють у зону можливого підтоплення та негативних наслідків весняного водопілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді спрогнозували весняні паводки в Чернігові

Згідно з результатами моніторингу повеневої ситуації територій і населених пунктів за маршрутом Радуль – Любеч – Мньов – Старий Білоус, наразі водою заповнюються низові ділянки лівого берега Дніпра, підтоплень населених пунктів, розташованих за маршрутом обльоту, не відбувається. Русла Дніпра, Десни, Стрижня та Білоуса чисті, що дасть можливість швидкому проходженню весняного водопілля.

«За результатами польоту зрозуміло, що паводка у нас на Дніпрі не буде, принаймні масштабного. І ті населені пункти, які минулими роками страждали від підтоплення через підйом ґрунтових вод, весною цього уникнуть. Крім того, я побачила, що ліси, яких у нас в області так багато, потребують ретельнішого догляду. Тож у мене є запитання до лісників, чому так багато повалених і неприбраних дерев? Крім того, ми ведемо перемовини з компанією, яка надасть нам можливість накласти знімки з супутника на карти Держгеокадастру та перевірити законність вирубок», – зазначила очільниця Чернігівської ОДА.

Сайт Чернігівської ОДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button