Ситуація з весняним водопіллям у Чернігівській області

1552484456.51035c8908687c98d54018132_267357167510931_1257175371791466496_n

Сьогодні, 5 березня, голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко спільно з начальником Управління ДСНС України в Чернігівській області Романом Гордовим здійснила обліт найбільш проблемних ділянок, які потрапляють у зону можливого підтоплення та негативних наслідків весняного водопілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді спрогнозували весняні паводки в Чернігові

Згідно з результатами моніторингу повеневої ситуації територій і населених пунктів за маршрутом Радуль – Любеч – Мньов – Старий Білоус, наразі водою заповнюються низові ділянки лівого берега Дніпра, підтоплень населених пунктів, розташованих за маршрутом обльоту, не відбувається. Русла Дніпра, Десни, Стрижня та Білоуса чисті, що дасть можливість швидкому проходженню весняного водопілля.

«За результатами польоту зрозуміло, що паводка у нас на Дніпрі не буде, принаймні масштабного. І ті населені пункти, які минулими роками страждали від підтоплення через підйом ґрунтових вод, весною цього уникнуть. Крім того, я побачила, що ліси, яких у нас в області так багато, потребують ретельнішого догляду. Тож у мене є запитання до лісників, чому так багато повалених і неприбраних дерев? Крім того, ми ведемо перемовини з компанією, яка надасть нам можливість накласти знімки з супутника на карти Держгеокадастру та перевірити законність вирубок», – зазначила очільниця Чернігівської ОДА.

Сайт Чернігівської ОДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register