Скільки населення Чернігівщини заборгувало за житлово-комунальні послуги
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/foto-iz-otkrytyh-istochnikov_rect_d43f1572e088cc048db2dd55e3c9e551-e1549372452422.jpg)
У грудні 2018 року жителями області сплачено за житлово-комунальні послуги 246 млн грн (дві третини від нарахованих за цей період сум), за електроенергію – 56 млн грн. Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги (з урахуванням електроенергії) проти грудня 2017 р. збільшилися майже вдвічі й становили 1942 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На шляху до європейських стандартів: село Блистова на Чернігівщині взяло курс на перспективу
На кінець 2018 року населення області заборгувало за постачання природного газу – 544 млн грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 238 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 39 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення –22 млн грн, за вивезення побутових відходів – 6 млн грн, за постачання електричної енергії – 70 млн грн.
Борги 3 місяці і більше за централізоване опалення та постачання гарячої води мали 36% користувачів, за постачання природного газу – 30%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 17%, за вивезення побутових відходів – 15%, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 9%, за постачання електричної енергії – 7%.
ГУ статистики у Чернігівськійобласті
Один я, дятел, плачу….
Не один ты Дятел))