Сьогодні в Чернігові почнуть демонтувати ялинку

10579_1

Міська льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту. Про це сьогодні, 23 січня, було сказано на розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Як проінформував на нараді директор КП «Центральний парк культури та відпочинку» Володимир Хольченков, цю дорогу зараз перетинають шланги для заливки ковзанки. Запаси води у спеціальних ємностях треба буде поповнювати й надалі щодоби. Для цього проїзд перекриватимуть на пару годин, переважно в нічний чи, в крайньому разі, у пізній вечірній час. Але в інші години проїзд буде вільним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непохитна ялинка: комунальники гарантують безпеку чернігівцям

Сьогодні ж, 23 січня, на Красній площі Чернігова та в центрі міста мають розпочати демонтаж великої новорічної ялинки, святкової ілюмінації, вхідних груп та інших декоративних новорічних конструкцій. Усі вони передаватимуться на відповідальне зберігання на одне з міських комунальних підприємств. Ялинка чекатиме до наступної зими, а окремі інші елементи використовуватимуть і протягом року під час проведення різних загальноміських заходів.

ЗАРАЗ ЦЕ ЧИТАЮТЬ: У Раді зареєстрували революційний законопроект

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register