Соціологи назвали найпопулярніший серед українців месенджер

1-4_700x350

В Україні найпоширенішим засобом для комунікацій є Viber, яким користуються 66% опитаних. Такими є результати всеукраїнського опитування, яке 5-7 лютого провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Другим за популярністю є месенджер Facebook – 35%. На третьому-четвертому місцях – Telegram (використовують 24% опитаних) і WhatsApp (21%).

Водночас не надто популярним каналом обміну повідомленнями виявився Twitter, можливості якого для спілкування використовують лише 6% опитаних. Водночас майже третина українців (27%) не обмінюється повідомленнями з мобільного телефону в жодному з вищезгаданих застосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кава, голодні коти та месенджер: ранкові ритуали чернігівців

«Частка опитаних, які не використовують жоден із перерахованих застосунків, є найнижчою серед вікової категорії 18–29 років (5%) і збільшується з віком: 30–39 років – 11%, 40–49 років – 13,5%, 50–59 років – 25%, 60–69 років – 51%, 70 років і старші – 76%», – йдеться в повідомленні.

Водночас Telegram і WhatsApp трохи частіше використовує міське населення. Telegram – 28% серед міського населення та 16% серед сільського (розбіжність значуща на рівні 0,01). WhatsApp – 25% серед міського населення та 12% серед сільського (розбіжність значуща на рівні 0,01). Серед сільського населення вищий рівень, ніж серед міського, тих опитаних, які не використовують жоден із перелічених застосунків – 37% та 23%, відповідно.

Опитування КМІС проводив методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI), на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 2005 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). 

Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не входять території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%; 2,1% для показників, близьких до 25%; 1,5%  для показників, близьких до 10%; 1,1% для показників, близьких до 5%.

Джерело: ІМС

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register