Суцільні нерви та голодні діти: дистанційне навчання очами батьків
23 березня в чернігівських школярів закінчилися канікули. Проте діти не повернулися до школи через карантин, впроваджений по всій території держави. Аби забезпечити безперервний навчальний процес, для учнів шкіл запровадили дистанційне навчання. Відтак, кожна школа має організувати його на належному рівні. Про його плюси та мінуси розповіли батьки школярів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від сьогодні в Чернігові школярі розпочинають навчання
Ірина Березинець: «Діти сумують одне за одним. Плюс у тому, що дитина не гуляє, а навчається, записується урок і вона може повернутися до нього під час виконання домашнього завдання».
Світлана Ющенко: «До такої форми діти точно не звикли. Вчаться самостійно обробляти матеріал – це плюс. Але якщо щось не розуміє, треба, щоб хтось пояснював, наприклад, з алгебри теорема Вієта. Отут уже мінус. Але сама ініціатива доречна для такої ситуації».
Оксана Молочко: «Нам дуже сподобалося. Син сказав, що, по-перше, ніхто не жене, спокійно вирішуєш, дивишся презентацію. По-друге, якщо щось не зрозумів, то попрацював сам над своїми помилками. По-третє, ніхто з дітей не бачить, як ти там розв’язав, і не доносить вчителю».
Ольга Заровна: «Сьогодні, наприклад, інформатику робили, то, крім того матеріалу, що треба пройти обов’язково, я сама його вчу документ створити, скопіювати, вставити, підрізати, назвати документ, зберегти тощо. Не зрозумів – ще раз пояснюю, ніхто за часом не обмежує. Втомився – відпочив, знову позаймався».
Катерина Доценко: «Загалом добре. Матеріалу достатньо. Погано тільки, якщо батьки працюють, а дитині за кілька годин після роботи треба пояснити те, що вчителі пояснюють половину дня. А якщо дитина не одна? У мене троє школярів різних класів + двоє малих. З огляду на те, що я в декреті, навіть у мене ледве вистачило вчора часу. Добре, коли дитина самоорганізована. А є ті, над якими треба сидіти. Ті ж учні 1-2 класів, а іноді й не тільки.
Сподіваюся, скоро все закінчиться і ми радо передамо наших дітей у руки наших доблесних вчителів. І сто разів переосмислимо їхню працю. А поки – терпіння нам всім і валер’янки».
Тетяна Яриловець: «Один суцільний мінус, треба всю програму вчити самому, потім допомогти дитині, на це йде весь день, а оскільки в мене є маленька дитина, вона залишається голодною і без уваги. Одні суцільні нерви, а не дистанційне навчання».
Алла Савенко: «Є і плюси, і мінуси. Але поки головний мінус – це здоров’я наших дітей. До вірусу додається втома очей, сколіоз і т.д. Сучасні дітки просунуті в гаджетах, але відсталі у здоров’ї, це факт».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv