Суспільство
Термінове звернення голови Чернігівської ОДА
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022-02-26_084141-e1645858008458.png)
Голова Чернігіської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус:
Всьому населенню Чернігова, яке не бере участі у загонах ТрО та обороні міста — сховатися в укриття, а за неможливості — перебувати вдома. Сили ЗСУ та ТрО захищають місто. Не заважайте.
Є інформація, що росіяни з літаків можуть скидати міни та вибухові пристрої, у тому числі замасковані під дитячі іграшки, телефони, та інші цінні предмети. НЕ БЕРІТЬ СТОРОННІХ ПРЕДМЕТІВ У РУКИ, ІНАКШЕ ЗАГИНЕТЕ.
Російська армія, ймовірно, буде повторювати ракетні обстріли, обстріли з «градів» міста Чернігів, зокрема житлових кварталів.