Тому що люблю: в Чернігові запустили флешмоб до Дня Державного Прапора

2020-08-20_135243

За ініціативою першого заступника голови Чернігівської райдержадміністрації Лариси Юрченко, яка очолює відокремлений підрозділ Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України проведено цікавий флешмоб, у якому взяли участь активні учасниці організації, зокрема директор Центру соціальних служб обласної адміністрації Алла Кот, директор і начальник відділу Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Зореслава Кудлай та Оксана Булах, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Тетяна Мірошниченко, головний спеціаліст РДА Ганна Зарецька та головна редакторка газети «НК» Наталія Бушай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Притула відзначатиме День Прапора на Чернігівщині

Сонячні й небесно-блакитні кольори головного державного символу України надихнули громадську спілку жінок на цікавий флешмоб. Вони вдягли вбрання жовтавих і синіх відтінків, щоб засвідчити рідній країні свою любов і привітати її з днем народження!

«Запрошуємо долучитися до нашого флешмобу інших чарівних панянок, колективи установ та організацій, – каже Лариса Юрченко. – Для заходу ми обрали назву «Тому що люблю!», бо ж Україна починається у серці кожного з нас»!

Чернігівська РДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register