Суспільство
У Березовому гаю облаштували перший громадський город (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/60287169_2188241341275169_5110427529328459776_n-e1557677308627.jpg)
Чернігівці сьогодні, 12 травня, облаштували перший громадський город на території парку «Березовий гай».
Про це повідомляють у спільноті «Еко місто».
«До колекції пряноароматичних трав додали багаторічні квіти, змонтували 8 дерев’яних ящиків для зеленини та високоярусну грядку для полуниці і суниці. Знесли старе аварійне дерево, гілки подрібнили і використали для наповнення ящиків (гілки слугуватимуть дренажем та органічним добривом одночасно). Городик тепер обрамляє гарненький плетений парканчик з лози», — йдеться у повідомленні.
За словами органызаторыв, попереду ще багато роботи. Наступна зустріч відбудеться у суботу, 18 травня.