У Чауса з’явилася нова радниця
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/274727198_1622965434730335_6125889381904443525_n-e1690273238930-780x470.jpg)
Радницею з питань освіти (з акцентом на залучені до співпраці міжнародних та всеукраїнських донорських організацій) начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса стала Тетяна Ясочко.
Про це В’ячеслав Чаус повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/361575515_671333324911278_6671762440020370732_n.jpg)
«Одне із завдань, яке зараз стоїть перед нами, – повернути дітей за шкільні парти. Принаймні хоча б там, де це можливо, враховуючи відстань до кордону. Однак, зробити це можна лише за наявності обладнаного укриття. Тетяна одна з перших змогла організувати оффлайн навчальний процес у досить великому навчальному закладі – Седнівському ліцеї. Зокрема, завдяки взаємодії з благодійними фондами. Шкода, що в громаді це не оцінили належним чином», — зазначає В’ячеслав Чаус.
Як відомо, Тетяна Ясочко тривалий час працювала керівником Седнівського ліцею.