У Чернігівській області зареєстровано новий окружний суд

4f07122b29724490581bfff7821c5b80[1]

У Єдиному державному реєстрі Менський окружний суд Чернігівської області зареєстровано як юридичну особу. Про це повідомляє прес-центр судової влади.

Менський окружний суд Чернігівської області зареєстровано на виконання Указу Президента України №  451/2017«Про реорганізацію місцевих загальних судів» від 29 грудня 2017 року.

Менський окружний суд Чернігівської області включатиме Менський, Коропський та Сосницький  районні суди  Чернігівської області із місцезнаходженням у місті Мена.

Менський районний суд Чернігівської області продовжує здійснювати судочинство до призначення у новостворений суд суддів та працівників апарату відповідно до закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд оцінив вкрадену банку кави в два з половиною місяці арешту

Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці та утворенням нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території,  суд, що ліквідується, припиняє здійснювати правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи нового суду.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register