Суспільство
У Чернігові через контейнерні майданчики спиляють дерева
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/fe8bfc1b99c9ede76699e9aaec65452f_XL-e1560858670228.jpg)
У Чернігові знову пилятимуть дерева. Цього разу йдеться про 12 дерев. Це питання розглядатимуть на черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, що відбудеться 20 червня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко скликає виконком
Дерева хочуть спиляти: по вул. Генерала Пухова, 113 (п’ять дерев); по вул. Рокоссовського, 14 (шість дерев); по вул. Захисників України, 9А (одне дерево).
Причина – будівництво контейнерних майданчиків.