У Чернігові через ремонтні роботи перекриють рух на кількох вулицях

1448870887_12044[1]

Управління транспорту та зв’язку міської ради інформує, що 4, 5 та 6 вересня поточного року для проведення робіт із реконструкції дорожнього покриття буде перекрито рух транспорту на відрізку вулиці Шевченка від перехрестя з вул. Пушкіна до перехрестя з вул. О. Міхнюка, зокрема й самі перехрестя.

Рух тролейбусів за маршрутами № 1 та № 8 здійснюватися не буде. Тролейбусний маршрут № 9 тимчасово скорочується – від ЗАЗ до вул. Шевченка (за маршрутом № 2).

Автобусні маршрути № 1-А (замість тролейбуса № 1), № 7, № 16, № 27, № 30, № 39 та № 44 будуть здійснювати об’їзд перекритої ділянки по: вулиці О. Молодчого, проспекту Перемоги та вулиці Гончій. При цьому зупинки громадського транспорту «Красний міст» в обох напрямках у зазначений період обслуговуватися не будуть.

Із 6 вересня по 5 жовтня поточного року для проведення робіт із заміни теплової мережі КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» цілодобово буде перекритий рух автотранспорту на ділянках дороги по вул. В’ячеслава Чорновола від проспекту Миру до вул. Першої Гвардійської Армії та по вул. Першої Гвардійської Армії від вул. В’ячеслава Чорновола до вул. Самострова.

Автобусні маршрути № 25 та № 39 здійснюватимуть об’їзд перекритої ділянки по: вулицях І. Мазепи та Любецькій. Зупинки громадського транспорту «Поліклініка № 3», «вул. В. Чорновола» (біля кардіологічного центру) в обох напрямках і зупинка «Автошкола» (на вул. І. Богуна) у зазначений період обслуговуватися не будуть.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register