У Чернігові грядуть зміни у русі громадського транспорту (Схеми)

11467_3

Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради повідомляє про те, як тимчасово зміниться рух громадського транспорту для об’їзду перекритих ділянок на перехресті проспектів Миру та Перемоги:

1 етап:  проспект Миру, від перехрестя з проспектом Перемоги в напрямку до Красної площі, перекриватиметься з 18 серпня до 31 серпня включно.

Рух з проспекту Миру на перехресті можна буде здійснювати праворуч та ліворуч. Рух по проспекту Перемоги тільки прямо та у напрямку готелю «Україна».

Рух громадського транспорту буде здійснюватися у звичайному режимі за виключенням міського автобусного маршруту№33, який буде об’їжджати зону перекриття, рухаючись від річкового порту у напрямку зупинки «готель «Україна» по вулицях Преображенська-Гонча-Г.Полуботка-Пятницька-Проспект Перемоги-проспект Миру і далі за встановленим маршрутом.2018-08-16_151147

2 етап: проспект Перемоги, біля готелю “Україна”, навпроти будинку за адресою: проспект Перемоги 87, з 1 вересня до 9 вересня  включно. Рух з проспекту Миру (від «Головпоштамту») на перехресті з проспектом Перемоги можна буде здійснювати прямо та праворуч, а від Красної площі – тільки ліворуч. Рух по проспекту Перемоги – тільки праворуч.

Рух громадського транспорту у об’їзд перекритої ділянки вулиці буде здійснюватися наступним чином:

– автобусні маршрути № 2; 5; 18 – будуть відправлятися від зупинки «міська лікарня №1»;

– автобусні маршрути № 1; 7; 15; 25; (від перехрестя проспекту Миру з вулицями Київською та І. Мазепи – по вул. Київській до перехрестя з вул. Мстиславською, потім праворуч до проспекту Перемоги і далі за маршрутом. Не обслуговуватимуться зупинки «Дитячий світ» та «готель «Україна» (біля магазину «Алло»). У зворотному напрямку рух автобусів здійснюється у звичайному порядку;

– автобусні маршрути № 3; 8; 9; 11; 12; 14; 17; 20; 23; 24; 30; 35; 37; 43; рухатимуться  від Центрального ринку на вулицю Кирпоноса, далі по вул. Коцюбинського на вул. Пятницьку, звідти ліворуч на проспект Перемоги і далі по маршруту. У зворотному напрямку рух автобусів здійснюється у звичайному порядку, крім маршрутів №8; 11; 12; 14; 43, які об’їжджатимуть місце проведення робіт по проспекту Миру через перехрестя проспекту Миру з вулицями Київською та І. Мазепи і далі за маршрутом;222

3 етап: проспект Миру, проїзд навпроти будинку за адресою: проспект Миру,28 (Головпоштамт), з 10 вересня до 18 вереснявключно. Рух з проспекту Миру від поліклініки №3 на перехресті проспекту Миру з вулицями Київської та Івана Мазепи можна буде здійснювати праворуч та ліворуч. Рух вулицями Київською та Івана Мазепи можна буде здійснювати тільки прямо та у напрямку ТЦ «Мегацентр».

 Рух громадського транспорту у об’їзд перекритої ділянки вулиці буде здійснюватися наступним чином:

– автобусні маршрути № 2; 5; 18 – будуть відправлятися від зупинки «міська лікарня №1»;

– автобусні маршрути № 1; 3; 7; 9; 15; 17; 20; 23; 24; 25; 27; 30; 33; 37; 39; (у напрямку проспекту Перемоги) – по вул. Київській до перехрестя з вул. Мстиславською, потім на проспект Перемоги і далі за маршрутом. Не обслуговуватимуться зупинки «Дитячий світ» та «готель «Україна» (біля магазину «Алло»). У зворотному напрямку – маршрути руху автобусів не зміняться.444

Перехрестя проспектів Миру та Перемоги у Чернігові з 18 серпня по 18 вересня перекриватимуть (поетапно окремими ділянками) для того, щоби завершити повну гідроізоляцію над підземним переходом.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password