Суспільство
У Чернігові муніципальна варта затримала дівчат-підлітків
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/66504660_2288787614534212_5564083647536955392_n-e1562784311428.jpg)
У Чернігові дівчата підліткового віку пробралися на дах однієї із багатоповерхівок і жбурляли вниз скляні пляшки. В результаті таких дивних розваг була пошкоджена автівка. Юних чернігівок затримала муніципальна варта.
«Важко зрозуміти, з якою метою молоді дівчатка кидали з даху дев’ятипоперхового будинку пляшки, пошкодили автівку. Були затримані патрулем муніципальної варти до приїзду поліції», — йдеться у дописі на сторінці Facebook муніципальної варти Чернігова.