Суспільство
У Чернігові незабаром зросте ще одна платіжка
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/50325162_2244281919161721_5687567509234909184_n-e1548139812877.jpg)
Керівник «АТП 2528» Руслан Волок під час ранкової наради зазначив, що буде ініціювати зростання тарифу на вивезення сміття, оскільки, за його словами, він один із найнижчих в Україні і не включає в розрахунки плату за захоронення сміття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові рокіровки в керівництві
Таку ініціативу підтримав і мер Чернігова, сказавши, що якщо змінюватиметься якась зі складових, що формує тариф, то зростатиме і сама плата для населення.
«Заганяти підприємства у збитки я не буду», — сказав Атрошенко.
Ккк то даже не удобно, людям «при должностях», объяснять, что мусор надо НЕ ЗАХОРОНЮВАТЫ, отбирая будущее к своих детей, А, ПЕРЕРАБАТЫВАТЬ…
Давая им БУДУЩЕЕ.
Это точно.
Можна научится сортировать мусор.