У Чернігові перенесуть братські могили

0d599ecd2d92674294c9d1aec8abf751-big1080

13 липня на засіданні комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова розглянули питання перенесення братських могил з території Валу та зі скверу ім. Попудренка.

На думку членів комісії, до якої входять професійні історики, центр міста не є доречним місцем для різного роду поховань. Таку ж думку поділяють і представники ветеранської спільноти, які також підтримують цю ініціативу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові може з’явитися сквер та пам’ятник ім. Левка Лук’яненка

Братську могилу з території Валу перенесуть на міське кладовище «Яцево». Щодо могили зі скверу ім. Попудренка, то члени комісії остаточно не вирішили куди саме вона буде перенесена. Розглядається два варіанти – міське кладовище «Яцево» та кладовище на вул. Старобілоуській.

Варто зазначити, що голосування комісії за перенесення братської могили зі скверу ім. Попудренка – це лише початок процесу вирішення цього питання. Адже попереду ще має бути рішення міської ради, а також рішення відповідних профільних департаментів Чернігівської ОДА.

Також комісія підтримала перенесення з території Валу пам’ятного знаку «Місце колишнього будинку Чернігівського міськкому партії. Звідси в серпні 1941 р. 186 робітників і службовців міста Чернігова вийшли в ліси області для організації партизанської боротьби з німецько-фашистськими загарбниками».

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register