У Чернігові почали працювати інспектори з паркування

339467c3623ffa0f1984210371470459-big1080

Із 1 липня на вулицях Чернігова почали працювати інспектори з паркування відділу контролю за паркуванням управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Відтепер власникам транспортних засобів треба бути більш уважним під час зупинки/стоянки, завжди звертати увагу на розмітку та вимоги дорожніх знаків.

Знак вказує на місце для стоянки, а інформаційна табличка – на спосіб постановки транспортного засобу. Тобто всім мешканцям міста необхідно завжди дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині в сільській місцевості є проблема транспортного сполучення

Інспектори проводитимуть роз’яснювальну роботу з мешканцями міста, роздаватимуть інформаційні повідомлення щодо недопущення порушення правил дорожнього руху.

Також нагадуємо, що посадові особи – інспектори з паркування уповноважені:

– від імені виконавчого комітету Чернігівської міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою та сьомою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладати адміністративні стягнення;

– проводити тимчасове затримання транспортних засобів у випадках, передбачених статтею 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно до Порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990.

Основна функція інспекторів – не примусова евакуація, а наведення порядку. Засобом впливу буде штраф, але штрафуватимуть не водія, а власника транспортного засобу.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register