У Чернігові презентовано технологію онлайн-освіти МІЙКЛАС

1532007925_mycollages

Управління освіти Чернігівської міської ради відвідав керівник інноваційного онлайн-ресурсу SIA Uzdevumi.lv Валерій Нікітін (Латвія). Він презентував освітянам технологію електронного тестування та генерування завдань із різних шкільних предметів, яка з успіхом апробована в 10 європейських країнах.

Інтернет-платформа МІЙКЛАС, що є частиною європейського онлайн-ресурсу SIA Uzdevumi.lv, відкриває нові сучасні можливості для школярів, вчителів і батьків, зокрема дає змогу педагогу заощаджувати час на складання контрольних завдань і водночас є інструментом для тренування або оцінки знань школярів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 1 січня 2019 року в Україні з‘явиться освітній омбудсмен

«В основі сервісу лежить технологія генерації значної кількості варіантів для кожного завдання Genexis, завдяки якій вирішується одвічна шкільна проблема списування. Крім того, учні мають змогу виконувати домашні завдання та проходити тести онлайн із будь-якого пристрою, а також навчатися дистанційно», – зазначив Валерій Нікітін.

Проект SIA Uzdevumi.lv визнаний одним із найпопулярніших стартапів у галузі європейської освіти та робить перші кроки в Україні. Чи варто чернігівським школам долучитися до запровадження технології електронної освіти? Про це директори освітніх закладів радитимуться вже найближчим часом.

Цілком можливо, що в місті буде запущено відповідний пілотний проект на 2018-19 навчальний рік.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register