Суспільство

У Чернігові пропонують оновити меблі і спортінвентар у закладах освіти

*Актуально

Як оновити в закладах освіти спортивний інвентар і шкільні меблі, що наразі морально і фізично застаріли? Депутати від «Нашого краю» пропонують вирішення проблеми.

Проект «Програми розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти м. Чернігова на 2018 рік» розробили і подали на розгляд профільного управління депутати фракції «Наш край». Як повідомив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров, до розробки документа депутати залучили представників освітянської галузі міста, також врахували побажання батьківських колективів. Мета програми – цілеспрямоване фінансування у школах і дитячих садках оновлення меблів, обладнання предметних кабінетів, спортивного інвентарю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наш край» добився надбавок за престижність праці вчителям Чернігова

«Розробка цієї програми зумовлена низкою причин. Ми всі добре знаємо, що шкільні меблі в закладах освіти Чернігова значно застаріли і часто не відповідають віковим потребам учнів. Через відновлення роботи раніше не функціонуючих груп у дошкільних закладах є потреба в придбанні меблів для нових приміщень. Крім того, спортивний інвентар й обладнання в закладах освіти роками не оновлювали, і на сьогодні вони теж не відповідають санітарно-технічним нормам», – прокоментував Віктор Бистров. Він уточнив, що в попередні роки міський бюджет був іншим, а нині завдяки децентралізації є можливості якісно змінювати умови навчання та виховання в чернігівських школах і дитсадках.

«Ми розробили і подали в управління освіти міськради проект програми. Сподіваємося, що працівники управління зроблять фахові висновки та доповнення, а потім винесуть на затвердження виконкому і депутатів міської ради. Представники інших фракцій нас підтримають», – сказав депутат від «Нашого краю».

На думку Віктора Бистрова, це й буде один із якісних кроків, спільний внесок міської влади, депутатського корпусу в розбудову Нової української школи.

30729932_761660167375189_5219034088169537536_n

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Ще статті по темі

Back to top button