У Чернігові талановиті учні отримуватимуть стипендії

65 обдарованих дітей Чернігова за високі досягнення в галузях музичного та образотворчого мистецтв у 2017 році отримують стипендії міського голови.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова з метою підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей, їхньої участі в міжнародних і всеукраїнських фестивалях, оглядах, олімпіадах, конкурсах, виставках і пленерах та створення можливостей для подальшого розвитку талановитої молоді.

Згідно з розпорядженням 58 стипендій по 100 грн надаватимуться учням Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. В. Вільконського, Чернігівської музичної школи № 2 імені Є. В. Богословського та Чернігівської міської школи мистецтв, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів та олімпіад.

Ще 7 стипендій по 100 грн виділено учням Чернігівської дитячої художньої школи за високі творчі досягнення в образотворчому мистецтві та відзнаки за участь у міжнародних, всеукраїнських і обласних виставках, конкурсах, пленерах.

Виплати стипендій здійснюватимуться з січня до травня та з вересня до грудня включно за рахунок загальних асигнувань, передбачених на утримання галузі «Культура» на 2017 рік.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password