Суспільство
У Чернігові водій помер за кермом вантажівки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/gr_12.01.2015_solodka_lavka_04-e1522666199570.jpg)
До редакції ЧЕline звернулися занепокоєні читачі із запитанням, що трапилося по вул. Бойовій – на дорозі стоїть «швидка», а рух автотранспорту регулює патрульний поліцейський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові горіла вантажівка
Як розповів ЧЕline старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в м. Чернігові, майор поліції Віталій Копистко, на зазначеному місці сьогодні вдень трапилася прикра пригода – водій помер, перебуваючи за кермом вантажівки. У результаті події ніхто не постраждав.