У Чернігові вручили відзнаки переможцям обласного конкурсу журналістських робіт на тему децентралізації

2020-12-18_180644

Сьогодні втретє відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, ініційованого та започаткованого депутатами обласної ради 7 скликання.

Привітала та вручила дипломи і грошові премії медійникам Придесення, які стали лауреатами почесних відзнак, голова обласної ради Олена Дмитренко.

Цьогоріч конкурсній комісії довелося обирати серед 17 надісланих журналістських матеріалів. Традиційно найбільша кількість матеріалів – онлайн-публікації в інтернет-виданнях Чернігівщини, яких надійшло вісім. Номінація «Публікація в друкованих ЗМІ» була представлена шістьма матеріалами, розміщеними в обласних і районних виданнях. Відеоробіт цього разу було подано лише три. А от радіоматеріали до оргкомітету цього року, як і минулого, взагалі не надходили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В день народження Михайла Коцюбинського митцям Чернігівщини вручили премію його імені

Проаналізувавши рівень підготовки матеріалів, їх відповідність тематичним пріоритетам і критеріям оцінювання, члени журі шляхом голосування та обговорення вирішили в номінації «Онлайн-публікація» переможцями визнати таких медійників:

І премія – матеріал «Громадські бюджети в ОТГ Чернігівщини: від перших спроб до системної діяльності», автор Ірина Синельник, позаштатний кореспондент інформаційного агентства «УНІАН» у Чернігівській області;

ІІ премія – матеріал «Корюківська ОТГ як свіжий подих у реформуванні громад», автор Віктор Божок, дописувач інтернет-видання «Спеціальний кореспондент».

У номінації «Публікація в друкованих ЗМІ» відзначений творчий доробок таких конкурсантів:

І премія – матеріал «Історія успіху однієї громади, де люди – найцінніший скарб!», автор Лариса Галета, головна редакторка Чернігівської обласної газети «Деснянка»;

ІІ премія – матеріал «Не тільки Вихвостів, а й Великий Дирчин коритися не збираються», автор Світлана Томаш, директор ТОВ «Новини Городнянщини»;

ІІІ премія – матеріал «Душа громади», автор Аліна Ковальова,кореспондент Чернігівського обласного тижневика «Гарт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бахмачі відзначили 27 юних талантів

Усі лауреати, окрім дипломів, нагороджені солідними грошовими преміями у розмірі 8, 6 і 4 прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлені на 1 грудня календарного року проведення конкурсу.

Варто зазначити, що за три роки проведення обласного конкурсу оргкомітетом розглянуто 58 творчих робіт медійників Чернігівщини. Домінували онлайн-публікації, яких за весь час надійшло 26. Другими за популярністю серед журналістів є публікації в друкованих ЗМІ – 23 творчі роботи. На розсуд журі було представлено вісім відеоматеріалів і лише одна радіопередача у перший рік проведення конкурсу.

За весь час існування конкурсу дипломами переможців нагороджено 21 медійника області.

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register