Суспільство
У Корюківці зарибнили ставки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/2019-04-07_101806-e1554621667992.png)
Учора, 6 квітня, міські ставки м. Корюківка зариблено білим амуром, до жовтня тут діятиме обмеження вилову риби, повідомляє у Facebook корюківський міський голова Ратан Ахмедов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Городні рибалки-ентузіасти зарибнили річку
Мер закликає рибалок бути відповідальними: до жовтня риба не лише знищить тонни рослинності, а й досягне ваги у понад 2-3 кг, що буде достойним екземляром для риболовлі.
Загалом у ставки випустили 500 кг риби, вартість якої з доставкою склала 30 тис. грн.