У Мені планують звести сучасний спортивний комплекс

1593161301_r

Керівництво громади порадилося зі спортсменами Менщини про доцільність й умови його будівництва. Ідея створити у громаді сучасний спортивний комплекс із навчально-тренувальною базою отримала гарячу підтримку спортивної спільноти Менщини й викликала жваве зацікавлення та обговорення.

Про це повідомляє Менська міська рада.

Кошти на будівництво багатофункціонального спортивного комплексу передбачені в державному бюджеті. Головним розпорядником субвенції є Мінмолодьспорт. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2021 р. № 226, співфінансування цього проєкту у 2021 році з місцевих бюджетів та позабюджетних коштів, не заборонених законодавством, становить не менше ніж 10 відсотків.

Попередня загальна вартість зведення сучасного багатофункціонального спортивного комплексу, за словами начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради Сергія Скорохода, складає близько 35 мільйонів гривень, будівництво розраховане на три роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На трасі «Чернігів-Київ» продовжили роботи з капітального ремонту

Головна умова – цей спортивний об’єкт має бути призначений для ігрових видів спорту, різних видів єдиноборств, плавальних спортивних басейнів, льодових арен, спортивних стадіонів, палаців спорту, що призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань. А також навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту.

Глядацьких місць має бути не менше ніж 500. У проєктно-кошторисній документації для будівництва мають бути враховані вимоги щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, що підтверджено позитивним експертним звітом. Також обов’язковою умовою є документальне підтвердження від спортивних федерацій щодо відповідності спортивного об’єкта вимогам та намірів проведення відповідної сертифікації після завершення робіт з будівництва та реконструкції спортивних об’єктів.

У процесі спілкування з представниками спортивної спільноти громади були окреслені пріоритетні види спорту для нашої громади: футбол, легка атлетика, вільна боротьба, дзюдо, класична боротьба.

На черзі – підготовка проєктно-кошторисної документації та проходження експертиз.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register