У Михайло-Коцюбинській гімназії облаштовують ресурсну кімнату

68831492_2437424716338045_1882182096491905024_n

Начальниця відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської ОТГ Лідія Гаєвська  під час прес-туру до громади презентувала журналістам ресурсну кімнату в гімназії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Городнянській ОТГ реалізують проєкт Бюджету участі

«Ресурсна кімната – це окрема, спеціально облаштована кімната для дітей з особливими освітніми потребами, де відбувається навчання за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога та психологічна і фізична адаптація дітей з інвалідністю, – розказала Лідія Гаєвська. – У нашій гімназії є інклюзивні класи. Тут діти з особливими освітніми потребами під наглядом педагогів або з їхньою допомогою набувають навичок самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватись у соціумі».

Приміщення ресурсної кімнати поділене на зони: побутово-практичну, фізкультурно-оздоровчу та навчально-пізнавальну. У першій зоні створюється простір, який виконує функції кухні та їдальні. У останній здійснюється процес навчання у групах або індивідуально.

«Ресурсна кімната в гімназії дуже необхідна, дітям тут дуже подобається проводити час. До нового навчального року ми плануємо сюди ще дещо придбати, наприклад, сухий басейн», – зазначила начальниця відділу освіти.

На створення ресурсної кімнати в Михайло-Коцюбинській гімназії залучалися кошти як державного бюджету (субвенція на інклюзивну освіту), так і громади.

Прес-тур до Михайло-Коцюбинської громади відбувся в рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Чернігівське РВ АМУ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register