У Ніжині науковці вивчали розвиток польсько-українських відносин (Фото)

  • У Ніжині науковці вивчали розвиток польсько-українських відносин (Фото)
  • У Ніжині науковці вивчали розвиток польсько-українських відносин (Фото)
  • У Ніжині науковці вивчали розвиток польсько-українських відносин (Фото)

У Ніжині 20 жовтня пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Ніжин в контексті розвитку польсько-українських відносин: історія і сучасність».

Про це ЧEline повідомили в Департаменті культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

У роботі конференції, що проходила в приміщенні Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, взяли участь Генеральний консул Республіки Польща в м. Києві Томаш Дедерко, міський голова м. Ніжина Анатолій Лінник, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, президент Спілки громадян польського походження «Астер» Бєлінська Фелікса.

Під час роботи конференції начальник відділу у справах національностей та релігій Департаменту Олексій Степаненко вручив Почесну грамоту Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Президенту Спілки громадян польського походження «Астер» Феліксі Бєлінській за сумлінну працю та активну культурно-просвітницьку діяльність.

«На сьогодні в області діє 22 національно-культурні товариства, і вже 17 років у Ніжині діє культурно-просвітницька спілка «Астер», що своєю активною роботою сприяє зміцненню українсько-польських відносин в області», – зазначив Олексій Степаненко.

Цього ж дня учасники конференції поклали квіти до пам’ятника на римсько-католицькому кладовищі та відвідали Музей рідкісної книги НДУ ім. М Гоголя.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register