Суспільство
У Ніжині після трагедії взялися за аварійні будівлі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/36729967_2109181926020995_9157821292500484096_n-e1530965792963.jpg)
Небайдужі ніжинці після вчорашньої трагедії підготували звернення до Ніжинської міської ради щодо впорядкування у місті будівель, які можуть становити загрозу для дітей.
Нагадаємо, 6 липня біля Ніжина в занедбаній будівлі на трьох дітей впала бетонна плита. Хлопці загинули на місці.
Ніжинка Лора Жукова підготувала й опублікувала на своїй сторінці у Facebook низку звернень до міської влади з переліком аварійних будівель у місті. Також жінка, на підтвердження стану зазначених споруд, зробила рейд цими об’єктами й опублікувала їх фото.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині оголошено три дні жалоби
Уже в понеділок, 9 липня, всі заяви будуть передані у відповідні органи влади. Підписи під ними можуть залишити всі небайдужі, йдеться в пості Лори Жукової.