Суспільство
У Ніжині пройшов майстер-клас із написання листівки шрифтом Брайля до свят
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/331619554_918165526053134_1059073984667499009_n-e1677859116904-780x470.jpg)
У межах співпраці Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського та Ніжинського молодіжного центру напередодні Міжнародного жіночого дня у стінах Ніжинського молодіжного центру відбувся майстер-клас із написання листівки шрифтом Брайля до свята, проведений співробітниками відділу Музей історії м. Ніжина.
Про це повідомляють у Ніжинському краєзнавчому музеї ім. Івана Спаського.
«Учасники заходу мали змогу створити унікальне вітання для своїх мам, бабусь, сестричок і подруг. Теплі слова вдячності, щирі побажання та навіть вірші – все знайшло відображення у створених листівках!» – йдеться в повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/329303515_924495648694405_8605672763533928613_n-856x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv