У Ніжині за інформацію про догхантерів пропонують 20 тисяч

15042019_dog1

13 квітня на території ніжинського ринку було виявлено труп безпритульної собаки. Нелюдське ставлення до тварини обурило і адміністрацію ринку, і суспільство, повідомляє Mynizhyn.

Вирішення питання про утримання безпритульних тварин визначене Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та віднесене до повноважень органів місцевого самоврядування шляхом реалізації міської програми контролю за утриманням домашніх тварин і регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Корюківки за невідомих обставин померли собаки

Адміністрація ТОВ «Ніжинський коопринок» неодноразового зверталася до міської влади з питанням вжиття заходів щодо контролю чисельності безпритульних тварин. Одним із способів урегулювання проблеми безпритульних тварин на території міста є створення притулків для тварин.

Що ж стосується недавнього вбивства бездомного собаки, то за інформацію про осіб, причетних до скоєння цього злочину, що допоможе притягнути їх до відповідальності, адміністрація ринку гарантує винагороду у розмірі 20 000 грн.

Немає коментарів

Leave a Comment

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register