У Ніжинському будинку культури новий очільник
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/04042019_mbk0-e1554363958397.jpg)
Згідно з результатами конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ніжинського міського Будинку культури, одноголосно перемогу отримала Ірина Петрівна Литвинець. Її добре в Ніжині знають, повідомляє Міська газета Вісті.
Ця талановита жінка понад 30 років працює в Будинку культури. За цей час займала посади інструктора, методиста, художнього керівника, керівника гуртка народної пісні, керівника народного аматорського хору ветеранів. Більше року виконувала обов’язки директора БК.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В одного з районів Чернігівщини з’явиться новий очільник
Новообраного керівника закладу було представлено начальником управління культури та туризму Ніжинської міської ради Тетяною Бассак на робочій нараді перед колегами – керівниками закладів культури.