Суспільство

У підпільному цеху, викритому на Чернігівщині, виготовляли небезпечний сурогат (Фото)

Такі поняття, як життя та здоров‘я людей, мабуть, мало що означають для злочинців, коли у них виникає можливість швидко й легко заробити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові викрили черговий підпільний цех

Цього разу співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області викрили виробництво продукції, що становила небезпеку життю та здоров’ю людей. Спритник в антисанітарних умовах розливав «горілку» елітних марок із саморобного спирту. Найжахливіше в тому, що спирт він отримував із рідини для розріджування лакофарбових виробів шляхом очищення її кустарним способом.

Підпільне виробництво організував мешканець м. Чернігова у власному приватному будинку й орендованому складському приміщенні. Він реалізовував власну продукцію під виглядом відомих торгівельних марок оптовим покупцям Чернігівської області та з інших регіонів України. Покупців знаходив через мережу Інтернет, зокрема й за допомогою забороненої в Україні соціальної мережі, активно користувався і мобільними сервісами.

Щомісячно в «підпільних цехах» виготовлялось до 30 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.

Завдяки проведеним заходам із незаконного обігу вилучено 12,4 т. спирту та 1,7 т. готового до реалізації фальсифікату. У ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв і спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 3,4 млн гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Ще статті по темі

Back to top button