Суспільство
У Прилуках через грип скасували новорічні розваги
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/9adce8bd27e4-e1483027475963.jpg)
Директор Прилуцького Будинку культури розмістив на своїй сторінці в одній із соцмереж оголошення. У ньому йдеться про те, що через вируючий грип і карантин новорічні розваги в МБК відміняються і переносяться на 15-те січня.
«Квитки, які ви вже придбали на казку, будуть дійсні після Нового року (або можна здати в бухгалтерії МБК). Гарних свят і здоров’я всім!», – написав директор.
Примітно також, що «Ніч перед Різдвом» не скасовується і відбудеться 8 січня.