Суспільство
У селі на Чернігівщині освятили наріжний камінь під будівництво каплички (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316658553_881822213188859_5350919158611489187_n-e1669094779432-780x470.jpg)
У селі Боровики Гончарівської громади освятили наріжний камінь під будівництво майбутньої каплички в честь святого Архистратига Божого Михаїла.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє настоятель кафедрального храму Святої Катерини (ПЦУ) у Чернігові отець Роман.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316290197_881822109855536_2898983591400331833_n.jpg)
«З благословення керуючого Чернігівською єпархією УПЦ (ПЦУ) преосвященнійшого Євстратія архиєпископа Чернігівського і Ніжинського, разом з отцем Антонієм, звершили освячення наріжного каменя під будівництво майбутньої каплички в честь святого Архистратига Божого Михаїла у с. Боровики, Боровиківського старостинського округу Гончарівської селищної ради», — зазначає отець Роман.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316547629_881823186522095_3157483128263485163_n.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/316425478_881823326522081_2186704528843992644_n.jpg)