У Сосницькій ОТГ «вполювали» більше 300 кг пластику

2019_06_12_sosn_3

Понеділок, 10 червня у Сосницькій громаді став днем полювання на пластик. Сім команд по сім учасників збирали пляшки, пакети та інший непотріб з пластику на території ОТГ.

Як повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», за п’ять годин активісти «вполювали» 310 кг пластику. Перемогла команда з села Чорнотичі, яка назбирала 104,3 кг сміття. Результати інших команд – «Гімназисти» – 15,6 кг, команда родини Васюки – 30,3 кг. У селі Волинка діяло три команди: «Волинка -1» – 32,5 кг, «Волинка – 2» – 32,8 кг, «Волинка – 3» – 38,4 кг. Команда в’юниського “Авокадо” назбирала 56,2 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Куликівській ОТГ придбали контейнери для сортування сміття

«Найменше пластику назбирали команди на території Сосниці. Тут є об’єктивна причина – у селищі вже тривалий час працюємо над впровадженням роздільного збору сміття і всюди стоять контейнери для пластикового сміття», – розповів Андрій Ткач, керівник відділу економіки та інвестицій Сосницької селищної ради.

Родина Васюків, почувши про челенж, вирішили приєднатися до екоакції.

«Сміття шукали біля кладовища, стадіона, «Сільхохімії». Ми там просто живемо от і вирішили прибрати територію. За дві години назбирали більше 30 кг», – розповідає Олена Васюк.

За її словами треба прибирати, бо люди не завжди доносять сміття до смітників.

2019_06_12_sosn_2

«Такі акції потрібно проводити постійно, бо ми це робимо для себе, для наших дітей і разом з дітьми», – каже активістка.

Команда переможців з Чорнотичів поїде грати в боулінг в Бреч, де і буде озвучена наступна громада, якій передадуть естафету #полюваннянапластик2019. Всі учасники отримали солодкі призи від організаторів.

Нагадаємо, що Сосницька громада прийняла естафету #полюваннянапластик2019 від переможців змагань з Менської громади, де зібрали 242 кг пластикового непотебу. Засновником челенджу є Корюківська молодіжна організація «Альтернатива». Екоакція триватиме все літо, за словами ініціаторів та громада, яка назбирає найбільше платику отримає особливий приз.

Джерело: Центр розвитку місцевого самоврядування

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register