У цьому році в області відремонтують 11 мостів

20190402131857

Зі 150 мостів, які заплановані для будівництва та реконструкції в Україні в рамках програми Президента “Велике будівництво”, одинадцять знаходяться в Чернігівській області. По три оновлених мости отримають громади в Новгород-Сіверському та Чернігівському районах. Ще по два мости відремонтують в Ніжинському та Корюківському районах, один – в Прилуцькому.

Так, прилучани отримають оновлений міст на автомобільній дорозі “Гнатівка – Горобіївка – Савинці”.

Ніжинці  –  через канал біля сіл Рівчак-Степанівка на автодорозі “Носівка – Лосинівка – Велика Дорога” та через річку Остер біля села Адамівка на автомобільній дорозі “Носівка – Держанівка – /М-02/” з під’їздом до села Козари.

Новгород-Сіверщина отримає оновлені мости через струмок на автомобільній дорозі загального користування “Корюківка – Наумівка – Перелюб – Погорільці – Семенівка” з під’їздом до с.Баранівка; через ріку Десна на автомобільній дорозі місцевого значення Новгород-Сіверський – Бирине; та через річку Малотеч на автомобільній дорозі місцевого значення “Троїцьке – Ларинівка”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які дороги цьогоріч ремонтуватимуть на Чернігівщині

В Корюківському районі капітально відремонтують міст через струмок на автомобільній дорозі місцевого значення “Чорнотичі – Кудрівка – Лозова” та на автомобільній дорозі місцевого значення “Гвоздиківка – Смяч”.

В Чернігівському районі ремонтуватимуть міст через річку Свишень на дорозі “Довжик – Хмільниця – Роїще”;  через струмок на дорозі “Городня – Кузничі – Деревини” та через канал на автомобільній дорозі загального користування ”Гальчин – Хрещате – /М-02/”, біля села Гальчин.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register