Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи

  • Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи
  • Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи
  • Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи
  • Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи
  • Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи
  • Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи

Знамениті українські спортсмени та діячі культури взяли участь у всеукраїнському соціальному проекті «Діти неоголошеної війни», мета якого – підтримати дітей, які потребують особливої щоденної уваги до себе: маленьких переселенців, сиріт, дітей воїнів, дітей-інвалідів, тисячі маленьких українців.

Відомі українці розповіли куратору та ідеологу проекту Анюті Славській історії зі свого дитинства про пережиті труднощі, становлення характеру, боротьбу із зовнішніми обставинами і самими собою. Їхні розповіді опубліковані на сторінці «Діти неоголошеної війни» в Facebook (https://www.facebook.com/childrenwarinfo/), в рубриці «Три хвилини на дитинство».

Наприклад, олімпійський чемпіон із плавання Денис Силантьєв в дитинстві панічно боявся … води.

«У дитинстві ми з батьками ходили на пляж. Одного разу трапилося так, що мене хвилею перевернуло – голова опинилася під водою, а ноги зверху, і я почав захлинатися. Неподалік був чоловік, який побачив усю цю картину і врятував мене, але відтоді в мене почалася панічна боязнь води. І тоді батьки вирішили віддати мене на плавання. Для мене це була справжня школа виживання. У групі нас було 35, і плавати я навчився останнім. Ніхто тоді в житті не подумав би, що я стану олімпійським чемпіоном», – згадує спортсмен.

Чемпіон світу з греко-римської боротьби, срібний призер Олімпійських ігор Жан Беленюк закликає вірити в краще майбутнє і в те, що на зміну труднощам обов’язково прийдуть перемоги. «Моя спортивна кар’єра починалася з низки програшів. Я постійно програвав, особливо на виїзних змаганнях. Утім, ще з дитинства я завжди вірив, що після цих програшів почнуться перемоги», – говорить Жан.

Відома акторка Ольга Сумська розповіла, якими екстремальними способами виховувала в собі сміливість. Її чоловік, актор Віталій Борисюк, згадав, як вчився їздити на коні, падаючи і піднімаючись знову. Народний артист України Володимир Горянський каже, що під час свого першого виступу на сцені геть забув слова, а зараз легко запам’ятовує цілі сторінки текстів для своїх численних ролей. У тому першому, «забутому» вірші, до речі, були рядки про те, що «все хороше … дається нам недешево». Своїми дитячими історіями поділилися також актор Ілля Ноябрьов, відома гімнастика Стелла Захарова, Тімур Мірошниченко, Володимир Данилець, Сергій Варламов, Анатолій Солов’яненко та багато інших.

У рамках проекту організатори запропонували ділитися своїми історіями дітям. Тим, хто відгукнеться на цю пропозицію, написавши до 15 грудня за адресою [email protected], обіцяють зустріч із їхніми кумирами, а також прекрасну можливість побачити столицю.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register