Суспільство
Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі, що виникли у природних екологічних системах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/2020-02-18_112026-e1582017659589.png)
Спалювання громадянами сміття та залишків сухої рослинності, необережність у поводженні з вогнем призводить до виникнення пожеж в природних екологічних системах та приватному житловому секторі.
Лише упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 3 пожежі на відкритих територіях у Борзнянському та Козелецькому районах. Загальна площа, пройдена вогнем склала 6 га.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv