Суспільство
В громаді Чернігівщини запровадили «сухий закон» для армійців
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/1422001-e1544171025427.jpg)
До Деснянської селищної ради надійшов лист від начальника Деснянського гарнізону генерал-майора В.Д. Ніколюка, а також керуючись Законом України «Про правовий режим воєнного стану», враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в країні, з метою здійснення відповідних заходів, Деснянська селищна рада разом із головою спілки підприємців провела зустріч з фізичними особами-підприємцями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові деякі заклади продовжують торгувати алкоголем уночі
Під час засідання з особами, які здійснюють торгівлю спиртними напоями, домовились про заборону реалізації алкогольних напоїв (в тому числі слабоалкогольних) особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування на період запровадження воєнного стану.